Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і  через створені державні органи.

Шановні виборці міста Новомосковська!

На 31 березня 2019 року Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців по м.Новомосковську просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців, які:

голосуватимуть вперше;

під час виборів постійно виявляють неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в списках виборців;

ставали на консульський облік в відомчих установах МЗС;

змінювали по мотивованій заяві виборчу адресу;

не голосували, в силу різних обставин, але виявлять бажання голосувати на чергових виборах;

мають інформацію про помилкове включення до списків інших людей, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли) .

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, при зміні прізвища – документ, що     підтверджує ці зміни, для виключення померлого зі списків – свідоцтво про смерть.

Державний реєстр виборців  -  автоматизована   інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання,   обробки даних,  які містять передбачені «Законом про Державний реєстр виборців» відомості,  та   користування  ними,  створена  для  забезпечення державного обліку   громадян України,  які мають право голосу відповідно до статті  70   Конституції України.

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Новомосковської міської ради було створено рішенням міської ради від 06.09.2007 року № 379.

Основними завданнями Реєстру є:

1. ведення персоніфікованого обліку виборців;
  2. складання   списків   виборців   для   проведення  виборів   Президента  України,   народних   депутатів   України,   депутатів   Верховної   Ради   Автономної   Республіки   Крим,  місцевих  рад,   сільських,  селищних,  міських голів,  всеукраїнських та  місцевих   референдумів.

Основними засадами ведення Реєстру є:

1. законність і пріоритет прав людини;
  2. загальний характер;
  3. повнота відомостей;
  4. достовірність відомостей;
  5. однократність включення до нього виборця;
  6. постійність;
  7. публічний характер;
  8. поновлювальність відомостей;
  9. захищеність.

До Реєстру заносяться та в базі даних Реєстру зберігаються відомості про виборця (персональні дані) таких видів:

1. ідентифікаційні персональні дані виборця;
  2. персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця;
  3. службові персональні дані.

Періодичність поновлення персональних даних Державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців здійснює щомісяця до 5 числа поновлення бази даних Державного реєстру виборців на підставі відомостей суб’єктів подання.

Наша адреса:

м. Новомосковськ,