Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 922
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

VІІІ сесія VІІ скликання

№318 від 28.02.2017

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до частин 1, 2, 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення депутатів Новомосковської міської ради VII скликання «Про надання пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст», що надійшло до виконавчого комітету Новомосковської міської ради 24.02.2017 року, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати ініціативу депутатів Новомосковської міської ради про добровільне об’єднання територіальних громад (згідно додатку 1) в Новомосковську міську територіальну громаду з центром у місті Новомосковськ.

2. Затвердити Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад (додаток 2).

3. Запропонувати секретарю міської ради:

3.1. Провести вивчення пропозиції депутатів Новомосковської міської ради про добровільне об’єднання територіальних громад.

3.2. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад.

3.3. Включити до порядку денного наступної сесії Новомосковської міської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад (згідно додатку 1) в Новомосковську міську територіальну громаду з центром у місті Новомосковськ.

4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.)

 

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко