Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 120
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№873/0/6-19 від 24.12.2019

Про надзвичайний стан та посиленням контролю за безпекою життєдіяльності установ міста

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97 ВР, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. № 63 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів», спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти та науки України від 01.06.2005 р. № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», рішенням Новомосковської міської ради від 20.11.2019 року №. 703/0/6-19 «Про створення комісії з громадського контролю за організацією харчування у закладах освіти м. Новомосковська, затвердження її персонального складу та затвердження Положення про комісію з громадського контролю за організацією харчування у закладах освіти міста Новомосковська» у зв’язку з масовим погіршенням самопочуття учнів та з метою забезпечення якісного та безпечного харчування учнів, створення безпечного середовища для організації освітнього процесу в закладах освіти міста, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р ІШ И В:

1. Посилити контроль за створенням безпечних умов під час освітнього процесу

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти міста здійснювати постійний контроль за дотриманням санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

3. Комісії з громадського контролю за організацією харчування у закладах освіти м. Новомосковська (Тихонова О.С.) у І кварталі 2020 року перевірити стан організації харчування у закладах освіти міста.

4. Начальнику управління освіти Падашулі Н.І. за результатами перевірки організації харчування у закладах освіти м. Новомосковська надати відповідний звіт на розгляд виконкому.

5. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на начальника управління освіти Падашулю Н.І., контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.).

 

Міський Голова                                                                    В.І. ЛІТВІЩЕНКО