Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 339
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-68 від 18.03.2020

Про організацію роботи центру надання адміністративних послуг на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та протоколу № 5 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з питання запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19  на території міста від 17 березня 2020 року з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію на території міста Новомосковськ

зобов’язую:

1. Затвердити наступний графік прийому та видачі документів заявникам у центрі надання  адміністративних послуг з технічними перервами для прибирання та провітрювання приміщень:

- Понеділок – четвер з 8.00 до 14.00,

- П’ятниця – з 8.00 до 13.00

Без перерви на обід

2. Встановити наступні години прийому документів з напрямку реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання:

- Понеділок –  п’ятниця з 8.00 до 10.00.

3. Тимчасово призупинити виїзди адміністраторів щочетверга до заявників з обладнанням «Мобільний кейс».

4. Тимчасово призупинити обслуговування заявників з інших місць та населених пунктів.

5. Запровадити у центрі масочний режим.

6. Консультування заявників адміністраторами центру здійснювати дистанційно за допомогою електронно-телефонного зв’язку.

7. Поширити серед населення відповідну інформацію щодо організації роботи центру надання адміністративних послуг на період встановлення карантину, пов’язаного із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

8. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на начальника центру надання адміністративних послуг (Ковальова Н.М.), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Алєксєйчєнко С.В.).

 

Міський Голова                                                         В.І. ЛІТВІЩЕНКО