Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 444
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-78 від 03.04.2020

Про посилення карантинних обмежень у м. Новомосковськ, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19

Відповідно до статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2020 р., з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території міста Новомосковськ:  

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:    

1. Під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. забороняється:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. Начальнику Новомосковського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області створити піші патрулі поліції для забезпечення жорсткого контролю за дотриманням громадянами міста всіх розпоряджень, прийнятих міською радою, згідно постанов Кабінету Міністрів, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

3. Директору Новомосковського лісгоспу виставити пости на в'їздах в лісові масиви з метою заборони в’їзду відпочиваючих.

4. Голові правління Новомосковської міської громадської організації «Незалежність» за адресою м. Новомосковськ, вул. Павлоградська, 2а та вул. Сучкова, 206 на період карантину заборонити приймати нових пацієнтів. 

5. Доручити відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про прийняті заходи, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський Голова                                                                       В.І.ЛІТВІЩЕНКО