Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 121
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№874/0/6-19 від 24.12.2019

Про публікацію від 20.12. 2019 року на офіційній сторінці Літвіщенка В.І. у соціальній мережі «Фейсбук» щодо запобігання руйнуванню ЗДО «Ювілейний» по вул. Українській, 3

Керуючись статтями 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільні освіту», враховуючи надважливість питання забезпечення якісною дошкільною освітою дитячого населення міста, у зв’язку з тим, що дії попередньої влади призвели до руйнування дитячої установи ЗДО «Ювілейний», розташованої за адресою вул. Українська, 3 та з метою відновлення функціонування закладу, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Публікацію Літвіщенка В.І. у соціальній мережі «Фейсбук» вважати актуальною та такою, що висвітлює нагальну проблему в місті.

2. Начальникам управління освіти (Падашуля Н.І.) і управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Семенюк Є.С.) в термін до 31 січня 2020 року надати пропозиції щодо заходів із відновлення функціонування закладу.

3. Координацію роботи та контроль по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тихонову О.С.

 

Міський Голова                                                                    В.І.ЛІТВІЩЕНКО