Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 123
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-14 від 20.01.2020

Про скликання чергової ХХІV сесії Новомосковської міської ради VII скликання

На підставі п. 4 ст. 42, п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІІ Регламенту Новомосковської міської ради VІІ скликання:

I. Скликати чергову ХХІV сесію Новомосковської міської ради VІІ скликання 30 січня 2020 року о 14.00 год. в залі засідань будинку міської ради (вул. Гетьманська, 14).

II. На сесію винести питання порядку денного:

1. Про погодження комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради договорів реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України» та надання місцевої гарантії щодо його виконання шляхом укладення договорів місцевих гарантій.

2. Про затвердження міської Програми з відзначення подвигу захисників та визволителів України, 75-річниці визволення України та Перемоги у Другій Світовій війні 1939-1945 років на 2020 рік.

3. Про затвердження міської цільової Програми з реалізації сімейної, ґендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2020 – 2025 роки.

4. Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до власності територіальної громади м. Новомосковськ та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств і контролю за їх виконанням.

5. Різне.

6. Земельні питання.

III. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради.

IV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський Голова                                                          В.І. ЛІТВІЩЕНКО