Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 883
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-200 від 08.11.2019

Про скликання позачергової ХХІІ сесії Новомосковської міської ради VII скликання

На підставі п. 4 ст. 42, п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІІ Регламенту Новомосковської міської ради VІІ скликання:

I. Скликати позачергову ХХІІ сесію Новомосковської міської ради VІІ скликання 12 листопада 2019 року о 14.00 год. в залі засідань будинку міської ради (вул. Гетьманська, 14).

II. На сесію винести питання порядку денного:

1. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська та передачу на баланс управління освіти виконавчого комітету будівлі комунального закладу «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 2 «ЧЕБУРАШКА» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

2. Про надання дозволу на оренду спортивного залу закладу загальної середньої освіти № 7 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою вул.Мітягіна, 21, м. Новомосковськ.

3. Про надання дозволу на оренду спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 14 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів за адресою: вул.Юрченка, 24, м. Новомосковськ.

4. Про передачу на баланс водопроводу, розташованого по вул. 1 Набережна, будинки №№1-10.

5. Про надання дозволу управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради передати за договором позички машину дорожню комбіновану КП «НККП».

6. Про затвердження списку присяжних.

7. Про представників Новомосковської міської ради в судових  органах.

8. Про затвердження Положення про стипендії для перспективних спортсменів міста.

9. Про затвердження Положення про норми витрат на проведення спортивних змагань, спортивних свят,  навчально-тренувальних зборів, преміювання кращих спортсменів та тренерів.

10.Про закриття відділення плавання у КПНЗ «НКДЮСШ».

11. Про внесення змін та доповнень до рішення  Новомосковської міської ради №1239 від 27.02.2015р. «Про затвердження міської програми Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року».

12. Про внесення змін до рішення  Новомосковської міської ради № 775 від 30.11.2018р.  «Про затвердження міської програми Місцеві стимули для медичних працівників КЗ «Новомосковська ЦМЛ на 2019-2021 роки».

13. Про затвердження міської Програми  «Здоров’я  населення м. Новомосковськ на період до 2024 року».

14. Про затвердження міської Програми  «Місцеві стимули для медичних працівників   КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» до 2024 року».

15. Про звернення депутатів  Новомосковської міської ради до Президента України Зеленського В.О.

16. Земельні питання.

17. Різне.

III. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради.

IV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський Голова                                                          В.І. ЛІТВІЩЕНКО