Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 117
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№870/0/6-19 від 18.12.2019

Про списання з балансу управління ЖКГ та КБ житлового будинку №7 по вул. Паланочна, в якому здійснена державна реєстрація об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

Згідно ч.18 ст.6 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись ст.40,  ч. 6 ст. 59,   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та відповідно до Порядку списання     з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради (Семенюк Є.С.) провести списання з балансу управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради багатоквартирний будинок №7 по вул. Паланочна, в якому утворено ОСББ, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301.

2. Директору ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» (Тарасюк В.Й.) передати примірник технічної документації на будинок № 7  по вул. Паланочна та припинити нарахування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з  дня  прийняття  рішення.

3. Голові ОСББ довести до відома співвласників багатоквартирного  будинку  зміст рішення.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Семенюк Є.С.), контроль - на  першого заступника міського голови Здреника Т.М.

 

Міський Голова                                                             В.І.ЛІТВІЩЕНКО