Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 855
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-191 від 24.10.2019

Про створення робочої групи щодо розробки міської програми «Безпечне місто» для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території міста Новомосковськ
Керуючись ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері законності та правопорядку, профілактики правопорушень, забезпечення безпечної життєдіяльності громадян, системи захисту населення від злочинних та протиправних проявів, поліпшення криміногенної ситуації в місті, усунення причин та умов вчинення протиправних діянь.  

зобов’язую:

1. Створити робочу групу з питань розробки міської програми «Безпечне місто» для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території міста Новомосковськ.

2. Затвердити:

2.1 Кількісний склад Робочої рупи з питань розробки міської програми «Безпечне місто» - 10 осіб;

2.2. Створити Робочу групу з питань розробки міської програми «Безпечне місто» та затвердити її персональний склад (додаток 1).

2.3 Затвердити положення про Робочу групу з питань розробки міської програми «Безпечне місто» (додаток 2).

3. Оприлюднити розпорядження міського голови відповідно до вимог законодавства.

4. Робочій групі в місячний термін з дня реєстрації даного розпорядження провести консультації з відповідними фахівцями щодо  розроблення Технічного завдання для виконання процедури закупівлі послуг, визначити та затвердити основні вимоги до міської програми «Безпечне місто», визначити перелік критично важливих об’єктів з урахуванням  пріоритетності та визначенням конкретних місць установки відеокамер.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський Голова                                                                   В.І. ЛІТВІЩЕНКО