Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 413
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№122/0/6-19 від 15.02.2019

Про відзначення в м.Новомосковську Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», з метою вшанування пам’яті воїнів, які загинули в Афганістані та на території інших держав, поліпшення соціального захисту ветеранів війни та членів сімей загиблих воїнів, патріотичного виховання молоді, керуючись п. 7 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Провести 15 лютого урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виведення радянських військ з території Афганістану.

2.  Провести 22 лютого урочистий концерт, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виведення радянських військ з території Афганістану.

3.  Затвердити кошторис витрат на проведення урочистих заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану.

4.  Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П., контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Тихонову О.С.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО