Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 018
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№14 від 10.02.2016

Про внесення доповнень до рішення виконкому №664 від 25.11.2015р. "Про затвердження плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2016 рік"

На виконання ст. 7, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою планування діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради 

ВИРІШИВ:

1.                Внести доповнення до рішення виконкому №664 від  25.11.2015р. "Про затвердження плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2016р." (додаток 1).

2.                Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації.

3.                Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Морозов К.М.).

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко

Додатки: