Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 519
Джерело інформації: 
Відділ архітектури та містобудівництва
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LІІ сесія VІ скликання

№1284 від 06.05.2015

Про внесення змін до рішення сесії Новомосковської міської ради від 09.07.2013 р. № 857 «Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів»

Керуючись Законом України «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення сесії Новомосковської міської ради від 09.07.2013р. № 857 «Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів», а саме:
    • п. п. 3 п. 1.3. розділу 1. «Загальна частина» викласти в наступній редакції: Договір на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу – двостороння угода між розповсюджувачем зовнішньої реклами та виконавчим комітетом Новомосковської міської ради. Договір на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу реєструється Робочим органом;
    • п. п. 2 п. 2.6 розділу 2. «Плата за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів» скасувати.
  2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес - служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Хорішко І. В.) оприлюднити рішення у офіційних місцевих засобах масової інформації.
  3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ містобудування та архітектури (Майстренко І. В.), контроль - першого заступника міського голови Козлова О. П.

 

Міський голова С. А. Мороз