Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 968
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№48-р від 07.03.2017

Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 50 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозиції депутатів Новомосковської міської ради та керуючись рішенням Новомосковської міської ради від 28.02.2017 року № 318 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад»,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

I. Фінансовому управлінню (Дакова Т.Д.), управлінню економіки (Хохлова М.М.) провести вивчення пропозиції депутатів міської ради про добровільне об’єднання територіальних громад та подати відповідні пропозиції.

II. Керуючому справами (Чуднівець А.С.), організаційному відділу (Мітченко О.С.), відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) організувати проведення громадського обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад в Новомосковську міську територіальну громаду з центром у місті Новомосковськ 10.03.2017 року о 10.00 у формі засідання за круглим столом в залі засідань будівлі Новомосковської міської ради (І поверх) за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14.

III. Включити до порядку денного наступної сесії Новомосковської міської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад в Новомосковську міську територіальну громаду з центром у місті Новомосковськ.

IV. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

V. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови, контроль - залишаю за собою.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                                                          С.Г. Горошко