Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 280
Джерело інформації: 
Управління економіки
Галузь: 
Регуляторна політика
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№509 від 10.12.2014

Про затвердження плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2015 рік

На виконання ст. 7, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою планування діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради 

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2015р." (додаток 1).
  2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації (Хорішко І.В.).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Воскобойник О.М.).

 

Міський Голова С.А. Мороз

Узгоджено: Заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва О.М. Воскобойник

Керуючий справами виконкому І.М. Марченко

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк