Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 443
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVIII сесія VII скликання

№825 від 28.02.2019

Про затвердження Положення про відділ земельних відносин, містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради
Керуючись пунктом 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Рішення сесії Новомосковської міської ради № 770 від 30.11.2018 р. «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради», статтю 6, розділ ІV Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності», Закон України «Про архітектурну діяльність», для забезпечення реалізації регіональної політики у сфері земельних відносин, містобудування та архітектури, з метою впорядкування структури та загальної чисельності виконавчого комітету, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. ьЗатвердити Положення про відділ земельних відносин, містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додаток 1).

2. Затвердити Положення про сектор містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додаток 2).

3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку, координацію та виконання на першого заступника міського голови (Ковальова Д.А.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVIІІ сесії                                    К.М.МОРОЗОВ