Облікова картка
Номер облікової картки: 
802
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХLIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№994 від 29.01.2014

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2014 рік

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», розглянувши і обговоривши поданий виконавчим комітетом проект програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2014 рік, виходячи з економічної ситуації у поточному році, ураховуючи висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, пропозиції, висловлені депутатами під час обговорення, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Новомосковська на 2014 рік /додатки № 1,2,3,4/.
  2. Зняти з контролю рішення міської ради від 26 грудня 2012 року № 727 "Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2013 рік".
  3. Доручити виконавчому комітету міської ради розробити і затвердити заходи щодо виконання основних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2014 рік.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, соціально - економічного розвитку та бюджету міста (Білий Л.І.), координацію роботи - на заступників міського голови за напрямками роботи..

 

Міський голова С.А. Мороз