Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 433
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVIII сесія VII скликання

№815 від 28.02.2019

Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради на 2019-2021 рр.»

Відповідно до пп.1  частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  та обговоривши поданий виконавчим комітетом  проект  Програми «Фінансова  підтримка комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради на 2019-2021 рр.», з метою забезпечення стабільності роботи комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради  відповідно до їх функціональних призначень, Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму «Фінансова підтримка комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради на 2019-2021 рр.»( додаток №1).

2. Затвердити Порядок виділення та використання коштів міського бюджету у формі фінансової підтримки комунальних підприємств, установ та закладів  Новомосковської міської ради  (додаток № 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста, координацію роботи – на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень .

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVIІІ сесії                                    К.М.МОРОЗОВ