Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 956
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

III сесія VII скликання

№13 від 21.01.2016

Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2016 рік

Керуючись законами України  "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», п.22. ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши і обговоривши поданий виконавчим комітетом проект програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016 рік, виходячи з економічної ситуації у поточному році, враховуючи  висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, пропозиції, висловлені депутатами під час обговорення, міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік /додатки № 1,2,3,4/.

2. Зняти з контролю рішення міської ради  від 23 січня 2015 року № 1210  «Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік».

3. Доручити виконавчому комітету міської ради  розробити і затвердити заходи щодо виконання основних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста, координацію роботи - на заступників міського голови за напрямком роботи.

                                                                          

Секретар міської ради                                                         С.Г. Горошко