Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 852
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№661/0/6-19 від 16.10.2019

Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Новомосковської міської ради у новій редакції

З метою подальшого правового врегулювання діяльності  виконавчого комітету Новомосковської міської ради, його виконавчих органів, конкретизації функцій і повноважень посадових осіб виконавчого комітету Новомосковської міської ради та підвищення відповідальності за їх виконання, у зв’язку із кадровими змінами та заміною складу виконавчого комітету відповідно до рішення міської ради від 27.09.2019 року «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Новомосковської міської ради у новій редакції», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:  

1.  Затвердити Регламент виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції (додається).

2.  Заступникам міського голови за напрямами роботи, керуючому справами виконкому, керівникам та службовцям відділів, управлінь, інших служб виконавчого комітету забезпечувати безумовне дотримання вимог Регламенту.

3.  Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Алєксєйченко С.В. довести Регламент до відома заступників міського голови, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету.

4.  Регламент виконавчого комітету Новомосковської міської ради, затверджений рішенням виконавчого комітету від 27.04.2016 року № 222 зі змінами, внесеними рішенням виконкому від 17.01.2018 р. № 60/0/6-18, від 08.08.2019 року № 493/0/6-19 вважити такими, що втратили чинність.

5.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО