Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 412
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№121/0/6-19 від 15.02.2019

Про затвердження тарифів на платні послуги в Новомосковській школі естетичного виховання ім. М. Бровченка управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 п.3 Закону України «Про позашкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 (зі змінами) «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності», Статутом Новомосковської школи естетичного виховання ім. М.Бровченка, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Затвердити тарифи на платні послуги, що надаються Новомосковською школою естетичного виховання ім. М.Бровченка (Додаток 1).

2.  Затвердити розрахунки на платні послуги, що надаються Новомосковською школою естетичного виховання ім. М.Бровченка (Додаток 2)

3.  Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради  Шаликіна В.П., контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  Тихонову О.С.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г. ГОРОШКО