Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 056
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№61-р від 19.02.2016

Про здійснення заходів з декомунізації у м. Новомосковську

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи пропозиції громадських організацій, мешканців міста, Новомосковського міського історико-краєзнавчого  музею ім. Калнишевського та комісії з питання упорядкування найменувань вулиць, провулків, площ, парків та інших споруд м. Новомосковська (протокол від 17.02.2016 № 4), керуючись ст. 42, 50 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Перейменувати вулиці в м. Новомосковську згідно з додатком.

Перейменування провести без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Власенко Я.М.) здійснити заходи, пов’язані з перейменуванням вулиць.

3. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» забезпечити зміну (видалення) напису: «Во все времена бессмертной земли о погибших за дело коммунизма помните» на новий напис: «Вічна пам'ять героям» на Братській могилі воїнів і партизан громадянської і Великої Вітчизняної війн Меморіал «Вічна слава» (охоронний номер № 1777).

4. Управлінню культури та туризму (Шаликін В.П.) винести на розгляд міської ради питання нанесення нового напису.

5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Губа Д.Ю.) забезпечити оприлюднення даного розпорядження.

6. Розпорядження набирає чинності з моменту оприлюднення.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. міського голови, секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко