18 січня відбулося засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності міста та схвалено прогноз місцевого бюджету на 2020-2021 роки.

Як зазначила заступник міського голови Тетяна Дакова, метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики міста.

На середньострокову перспективу в умовах стабілізації національної економіки України основними завданнями міського бюджету визначено активізацію підприємницького потенціалу, підвищення податкоспроможності та результативності й ефективності бюджетних видатків, посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету, підтримка економічного зростання міста, підвищення рівня прозорості та раціональності бюджетного процесу, зміцнення фінансово-економічної самостійності міського бюджету. До загального фонду місцевого бюджету Новомосковська на 2020-2021 роки включено трансферти (освітню та медичну субвенцію з державного бюджету).

За ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка та у зв’язку з численними скаргами мешканців міста, виконавчий комітет прийняв рішення щодо невідкладних заходів з ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі в місті.

Також було затверджено розмір батьківської плати за навчання в Школі естетичного виховання дітей ім. М.Бровченко, затверджено тарифи на надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування та на 100% звільнено від плати за харчування у комунальних дошкільних навчальних закладах міста дітей, батьки яких постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Крім того, виконавчий комітет розглянув ряд інших важливих питань щодо захисту немайнових та майнових прав дітей присвоєння або уточнення поштових адрес житловим будинкам та затверджено пропозиції щодо виконання у 2019 році міських цільових програм.

З прийнятими рішеннями найближчим часом можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.