До уваги пільговиків!

Управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська інформує, що з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг в Україні ( відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 17.04.2019 №373)

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги в безготівковій грошовій формі надаватимуться усім пільговикам в автоматичному режимі через «Ощадбанк».

За заявою пільговика поданою управлінню праці до 15 жовтня (15 травня), в якій зазначаються виплатні реквізіти, виплата пільги може здійснюватися у грошовій готівковій з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Громадяни, яким пільга надаватиметься у грошовій формі (у тому числі готівковій), зобов»язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої організаціям-надавачам комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

Для отримання  пільг в грошовій готівковій формі необхідно терміново до 10 жовтня 2019року:

Заповнити Заяву про призначення та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі.

Обов”язково при собі мати оригінали документів (пільговика та членів сім»ї, на яких поширюється пільга) та інформацію щодо відкритого рахунку для соціальних виплат в уповноваженому банку).

Звертатись до Управління за адресою:вул..Горького 2а, каб.6. Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення.

Тел. 0989438108, 0996087996

Помилка | Новомосковська міська рада

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.