Міський Голова Віктор Літвіщенко провів виїзну нараду з питання введення в експлуатацію дитячого садочка «Чебурашка»

На сьогодні дошкільні навчальні заклади міста відвідують понад 2200 вихованців. Ще близько 700 дітей стоять в електронній черзі на влаштування до дитячих садочків. Тому питання забезпечення маленьких новомосковців дошкільною освітою надзвичайно актуальне для мешканців.

Сьогодні, 8 жовтня 2019 року, міський Голова Віктор Літвіщенко провів виїзну робочу нараду на об’єкті реконструкції дошкільного навчального закладу «Чебурашка», що знаходиться по вул. Велика Ковалівка, 14.

У нараді також взяли участь заступники міського Голови, керівництво управління освіти, представники департаменту капітального будівництва облдержадміністрації, Новомосковського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» та Новомосковського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

За результатами наради міський Голова доручив усім відповідальним організаціям та службам завершити процес реконструкції дитячого садочка, яка тривала 7 років, та до кінця поточного року відкрити його для маленьких вихованців. Також Віктор Іванович доручив управлінню освіти провести «День довкілля» на території садочку та привести територію у належний стан.

Зазначене питання перебуватиме на постійному контролі міського Голови до його повного вирішення.

Відкриття закладу дошкільної освіти «Чебурашка» дозволить скоротити чергу на понад 200 осіб та значно зменшить потребу мешканців міста в отриманні дошкільної освіти.

Фото події
Помилка | Новомосковська міська рада

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.