Новомосковськ попрощався із героєм АТО

У неділю, 19 жовтня,  керівництво міста, військовослужбовці та сотні новомосковців прощалися з командиром розвідувального відділення розвідувальної роти військової частини - польова пошта В2830 Кострюченком Олегом. Йому було 29 років.  Олег загинув 16 жовтня 2014 року під час виконання завдань у антитерористичній операції.

На прощальній церемонії виступив міський голова Сергій Мороз.

«Дуже важко говорити у такі хвилини. Олег віддав своє життя, щоб ми мали можливість жити і не бачити тих страшних подій, які відбуваються за якихось 200 кілометрів від нас. Шановні батьки та  дружина загиблого, від усієї новомосковської громади висловлюю вам слова співчуття та низько вклоняюсь за вашого сина  і чоловіка! Тримайтеся, сьогодні всі наші думки і почуття з вами. Міська влада зробить усе можливе, аби наступні покоління наших земляків завжди пам'ятали та шанували подвиг героїв, загиблих за незалежність і суверенітет України», - зазначив Сергій Мороз.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих під час антитерористичної операції на Сході нашої країни.

Висловлюємо свої співчуття родині й близьким загиблого. Пам’ять про героїв, що віддали своє життя за свободу і незалежність Батьківщини, завжди буде жити в наших серцях. 

Вічна пам’ять героям!

Фото події