ПОВІДОМЛЕННЯ

Організаційному відділу
виконавчого комітету Новомосковської міської ради
 
         Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 07 вересня 2018 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.
         Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.
         Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.
         Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.
 
Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХVІ позачергової сесії Новомосковської міської ради на 28 вересня 2018року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:
1. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 476 від 18.12.2017р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік».
2. Про внесення змін до рішень міської ради щодо встановлення місцевих податків.
3. Про затвердження Порядку розподілу чистого прибутку підприємств, установ та організацій комунальної власності.
4. Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська.
5. Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2017 року № 482 «Про бюджет міста Новомосковська на 2018 рік».
6. Про звільнення з посади першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В.
7. Про припинення служби в органах місцевого самоврядування Карачевцева Ю.В.
8. Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки у новій редакції.
9. Про надання дозволу на виведення з експлуатації котельні ПМК-36.
10. Про надання попередньої згоди на передачу мереж та споруд системи водопостачання, комплексу каналізаційних очисних споруд.
11. Про передачу зовнішніх мереж в господарське відання комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал».
12. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 18.12.2017 року №499 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, що застосовується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету».
13. Про передачу матеріальних цінностей Комунальному Підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради.
14. Про розірвання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з Південно-Східним МРУ ВКПП Міністерства юстиції.
15. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з Державною установою «Центр пробації».
16. Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення.
17. Про надання дозволу на укладання  договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул. Сучкова, 50, з Вітром В.І.
18. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул. Г. Зелінського, 10, з КП «Новомосковськ водоканал».
19. Про розірвання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради.
20. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з КП «Новомосковський комсервіс».
21. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з управлінням Державної казначейської служби України у м. Новомосковську Дніпропетровської області.
22. Про надання дозволу управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на проведення робіт за робочим проектом «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка» з улаштуванням автономної котельної по вул. Велика Ковалівка, 14 в м. Новомосковську». Зовнішній газопровід.
23. Про затвердження в новій редакції Статуту комунального закладу дошкільної освіти «Чебурашка» Новомосковської міської ради.
24. Про відкриття КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 2 «ЧЕБУРАШКА» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
25. Про затвердження Положення про  проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів дошкільної освіти Новомосковської міської ради, Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради.
26. Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів позашкільної освіти Новомосковської міської ради та Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради.
27. Про передачу нерухомого майна в оперативне управління комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомосковської міської ради.
28. Про реорганізацію середньої загальноосвітньої школи № 8 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів.
29. Про передачу швейних машинок від управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради до управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
30. Про передачу нерухомого майна в оперативне управління Новомосковського міського ліцею «Самара».
31. Про відновлення експлуатації будівель середньої загальноосвітньої школи № 4 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів», середньої загальноосвітньої школи № 16 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» та навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад № 17 І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Новомосковської міської ради.
32. Про надання дозволу на пільгову оренду спортивного залу СЗШ № 2 за адресою вул. Калнишевського, 19, м. Новомосковськ.
33. Про надання дозволу на оренду спортивного залу Колегіуму № 11 за адресою вул. Зелінського, 5 м. Новомосковськ.
34. Про передачу нерухомого майна з балансу управління освіти на баланс управління житлово-комунального господарства.
35. Про збільшення штатної чисельності міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
36. Про затвердження структури та штату міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
37. Про внесення змін до міської комплексної «Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у м. Новомосковську на 2016-2020 роки».
38. Про передачу палацу культури «Металург» у комунальну власність територіальної громади м. Новомосковська.
39. Земельні питання.
40. Різне.
 
26 вересня 2018 рок
 
Депутати Новомосковської міської ради