ПОВІДОМЛЕННЯ

Виконавчому комітету Новомосковської міської ради

 

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 05 листопада 2018 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХVІІ позачергової сесії Новомосковської міської ради на 30 листопада 2018 року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2019 рік.

2. Про місцевий бюджет Новомосковська на 2019 рік.

3. Щодо звіту про виконання бюджету міста Новомосковська за 9 місяців 2018 року.

4. Про перерахування коштів із спеціального до загального фонду бюджету м.Новомосковська.

5. Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

6. Про внесення змін до рішення від 17.11.2015 року №10 «Про утворення постійних депутатських комісій Новомосковської міської ради VІІ скликання, затвердження їх кількісного та персонального складу».

7. Про затвердження заступників Новомосковського міського голови.

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.03.2018 року № 587 «Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м.Новомосковська».

9. Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Новомосковської міської ради та затвердження Положення про відділ.

10. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради.

11. Про забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території міста Новомосковська.

12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

13. Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Новомосковській міській раді та її виконавчому комітету.

14. Про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

15. Про затвердження міської програми Місцеві стимули для медичних працівників КЗ «Новомосковська ЦМЛ» на 2019-2021 роки.

16. Про передачу майна, що знаходиться на балансі комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

17. Про зміну найменування та затвердження у новій редакції статуту середньої загальноосвітньої школи № 15 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів.

18. Про зміну найменування та затвердження у новій редакції статуту середньої загальноосвітньої школи № 8 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів.

19. Про зміну найменування та затвердження у новій редакції статуту середньої загальноосвітньої школи № 7 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів.

20. Про надання дозволу на пільгову оренду спортивного залу Гімназії № 3 за адресою пров. Новоселівський, 11 м. Новомосковськ.

21. Про надання дозволу на списання транспортних засобів,

що знаходяться на балансі управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

22. Про затвердження переліку документів для підтвердження належності до пільгової категорії.

23. Про надання дозволу на списання автомобілів, що знаходяться на балансі Новомосковського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

24. Про затвердження штатного розпису управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.01.2019 р.

25. Про внесення змін до штатного розпису територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська.

26. Про порядок визначення розміру плати за доступ до інфраструктури об'єкта будівництва (житловий фонд, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковськ).

27. Про передачу зовнішніх мереж в господарське відання комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал».

28. Про передачу мереж та споруд системи водопостачання.

29. Про надання дозволу на проведення капітального ремонту покрівлі орендованого приміщення, яке належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, розташованого за адресою: вул. Українська, буд.7-А.

30. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з Новомосковською об’єднаною радою ветеранів війни в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів.

31. Про надання дозволу на укладання пільгових договорів оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з КНП «Новомосковський МЦ ПМСД».

32. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з ВП ГО «Національна Дія».

33. Про передачу спецтехніки на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради.

34. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

35. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в наслідок невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам законів та містобудівної документації м. Новомосковськ.

36. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

37. Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

38. Про надання згоди  на розроблення технічної документації із землеустрою.

39. Про відмову в наданні згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.

40. Про надання земельних ділянок в приватну власність.

41. Про відмову в наданні земельних ділянок в приватну власність в наслідок невідповідності розробленої документації із землеустрою вимогам законів та невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам містобудівної документації м. Новомосковськ.

42. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

43. Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

44. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди.

45. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  товариству з обмеженою з відповідальністю «Форпост-М».

46. Про надання земельних ділянок в користування на умовах оренди.

47. Про відмову в наданні земельної ділянки у користування на умовах оренди.

48. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

49. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

50. Про внесення змін до рішень міської ради.

51. Про внесення змін до правоустановчих документів на земельні ділянки.

52. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель м.Новомосковськ на 2019 - 2021 роки.

53. Різне.

 

29 листопада 2018 рок

Депутати Новомосковської міської ради