У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ВІДМІННИКІВ НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД НА УРОЧИСТОМУ ЗАХОДІ “АСАМБЛЕЯ ЗІРОК – 2020”

24 січня 2020 року у Палацs культури «Металург» відбулася ювілейна подія – 25-та річниця нагородження відмінників навчання та переможців олімпіад на урочистому заході «Асамблея зірок». За цей час близько 6000 школярів отримали з рук міського Голови грошові премії за досягнення у навчанні. Тетянин день став офіційним днем нагородження стипендіатів, оскільки саме цю Святу вважають покровителькою учнівської та студентської молоді.

Розпочалася урочиста подія запальним виступом військового оркестру 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Присутні у залі також мали змогу переглянути короткий фільм про історію створення «Асамблеї зірок», відеозвернення стипендіатів минулих років, які працюють майже в усіх країнах світу (Малайзії, Канаді, Нідерландах). Вони прославили наше місто далеко за межами країни і вже стали частиною світової історії та продовжують досягати найвищих результатів.

Деякі з колишніх стипендіатів повертаються фахівцями до школи, стають висококваліфікованими викладачами та підтримують дух просвітництва і навчання серед своїх учнів. Багато з них було запрошено на свято вже разом зі своїми дітьми, які продовжуючи сімейну династію демонструють високі досягнення у навчанні.

Цього року на сцену для нагородження піднялось 113 відмінників навчання та переможців міських олімпіад із 13 закладів загальної середньої освіти міста.

Зі словами привітання до присутніх звернувся міський Голова Віктор Літвіщенко. Він відмітив надзвичайну роль вчителів, які закладають підвалини для розвитку обдарованих особистостей та щиро подякував батькам, які вкладають серце і душу у виховання таких талановитих дітей.

Юним обдаруванням керівник міста побажав не зупинятися на досягнутому, сміливо йти вперед, ставити перед собою нові цілі та отримувати ще більше перемог.