В Новомосковську пройшла відкрита першість міста Новомосковськ з баскетболу 3х3 серед дівчат та юнаків 2001-2002 року народження

6 січня 2019 року у міській залі ДЮСШ відбулась відкрита першість міста Новомосковськ з баскетболу 3х3 серед дівчат та юнаків 2001-2002 року народження, організована управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

До організації та проведення цього змагання долучився Новомосковський міський центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх», Федерація баскетболу Присамар’я, громадська організація «Ініціативне об‘єднання «Крок до майбутнього».

В ході запеклої боротьби також визначились представники міста Новомосковськ для участі у першості області серед закладів загальної середньої освіти. Серед юнаків це команда ЗЗСО №6, а серед дівчат команда ЗЗСО №18.

Вітаємо учасників та переможців змагань і бажаємо подальших успіхів!

Фото події