В Новомосковську пройшли урочистості до Дня працівників освіти

2 жовтня в приміщенні колегіуму № 11 пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

На святі були присутні Новомосковський міський голова Віктор Літвіщенко, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконкому, працівники дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти міста.

Міський голова зазначив, що вчитель – це одна з найголовніших професій, яку обирають за покликом серця. Віктор Іванович побажав освітянам наснаги, здоров’я та закликав всіх присутніх до спільної роботи по вихованню молодого покоління.

Грамотами міського голови за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток освіти нагороджено кращих працівників освітньої галузі міста.

Святкову атмосферу педагогам подарували Ольга Мельничук, Анастасія Стоїло і Анастасія Чарун, зразковий хореографічний колектив «Грація» та вихованці дитячого садочку «Дюймовочка».

Фото події
Помилка | Новомосковська міська рада

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.