В Новомосковську пройшли урочистості до Дня захисника України

11 жовтня 2019 року у Палаці культури «Металург» пройшли урочистості до Дня захисника України!

У заході взяли участь міський Голова Віктор Літвіщенко, заступники міського Голови, військовослужбовці військових частин міста та району, ветерани, сім’ї загиблих Героїв, Почесні громадяни Новомосковська, представники установ, підприємств і організацій, підприємці, духовенство та громадськість міста.

Міський Голова Віктор Літвіщенко привітав присутніх зі Святом та побажав щастя, добра, здоров’я і мирного неба. Також Віктор Іванович вручив кращим учням 9-10 класів загальноосвітніх шкіл міста стипендії імені загиблих героїв АТО. Після чого учні, що отримали стипендії, від імені урочистого зібрання поклали квіти до Меморіалу Вічної Слави та Дошки пам’яті загиблих Героїв антитерористичної операції.

Ведуча зачитала вітальний лист від народного депутата України Владислава Бородіна, який, зокрема, висловив подяку українським воїнам та побажав їм доброго здоров’я і бадьорості духу.

Командир військової частини Т-0320 Геннадій Заремба звернувся до присутніх з вітальним словом і вручив, спільно з міським Головою, нагороди та чергові військові звання військовослужбовцям 194-го понтонно-мостового полку. Також Геннадій Валерійович вручив подяку міському Голові за допомогу військовій частині.

Військовий комісар Новомосковського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Бакун вручив учасникам бойових дій на Донбасі відзнаки президента України «ЗА УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ» та грамоти Дніпропетровського обласного центру комплектування та соціальної підтримки.

До привітань також долучився митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Святкову атмосферу заходу забезпечили військовий оркестр 194-го понтонно-мостового загону, виконавці Анастасія Строїло, Анастасія Чарун та Максим Олійник.

Фото події
Помилка | Новомосковська міська рада

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.