В Новомосковську пройшов мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України,
20 лютого 2020 року в Новомосковську біля дошки пам’яті загиблим Героям АТО відбувся мітинг з нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні.

Лютневі події 2014 року стали переломним етапом у новітній історії України та відродили надію на те, що мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю. Революція Гідності змінила свідомість мільйонів людей назавжди розділивши сучасний етап державотворення нашої країни на «до» та «після».

Вшанувати пам’ять загиблих Героїв та віддати їм шану прийшли представники міської влади, громадських організацій, рідні та близькі загиблих військових, волонтери, духовенство та громадськість.

Міський Голова Віктор Літвіщенко звернувся до учасників мітингу, наголосивши, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної Сотні, адже вони віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули в зоні ОСС. Представники духовенства відслужили панахиду за загиблими Героями.

Після урочистих заходів учасники мітингу поклали квіти до дошки пам’яті.