В Новомосковську створено Раду регіонального розвитку міста

З метою забезпечення збалансованого соціально-економічного та гуманітарного розвитку, ефективного використання економічного потенціалу, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості, вирішення проблемних питань життєзабезпечення міста в Новомосковську створено Раду регіонального розвитку міста.

Рада регіонального розвитку – це консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є сприяння збалансованому соціально-економічному та гуманітарному розвитку, ефективному використанню економічного потенціалу, підвищенню конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості, вирішенню проблемних питань життєзабезпечення міста, впровадження реформ децентралізації.

Очолить раду секретар міської ради Сергій Горошко. Також до складу органу увійшли заступники міського голови та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

Відповідно до положення, Рада регіонального розвитку міста Новомосковська проводитиме свою роботу у формі засідань, що відбуватимуться не рідше, ніж один раз на квартал. Перше засідання Ради заплановано на 23 січня 2019 року.

Більш детальну інформацію можна переглянути за посиланням: http://www.novomoskovsk-rada.gov.ua/document/pro-stvorennya-rady-regiona....