В Новомосковську відкрив свої двері Музей бойової слави воїнів-інтернаціоналістів Новомосковщини

Сьогодні, 25 грудня, відбулося урочисте відкриття Музею бойової слави воїнів-інтернаціоналістів Новомосковщини.

В заході взяли участь секретар міської ради Сергій Горошко, голова Новомосковської райдержадміністрації Володимир Сагайдак, заступники міського голови, воїни-інтернаціоналісти, представники підприємств, організацій та громадськість міста і району.

Своїм відкриттям музей завдячує Новомосковській об’єднаній раді ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів у співпраці з Новомосковською міською та районною владою.

Спільними зусиллями було створено унікальний музей бойової слави, що не має аналогів, адже ідея та її втілення повністю належить ветеранам.

З вітальним словом до присутніх звернулись секретар міської ради Сергій Горошко, голова Новомосковської райдержадміністрації Володимир Сагайдак, голова Дніпропетровського обласного об’єднання ветеранів Афганістану Володимир Волошин і голова Новомосковської об’єднаної ради ветеранів Афганістану Вадим Січний.

Після урочистостей учасники заходу ознайомились з експозицією музею.

Фото події