В Новомосковську відзначили 100-річчя Соборності України

Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014 року щорічно, 22 січня, відзначається День Соборності України.

Сто років тому, 22 січня 1919 року, на площі перед Київською Софією відбулась омріяна українськими патріотами подія: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Сьогодні біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов мітинг з нагоди відзначення 100-річчя Соборності України.

На заході були присутні секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови, депутати міської ради, представники підприємств та організацій, духовенство та громадськість міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся Сергій Горошко. Він зазначив, що Соборність України означає духовну згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання та закликав зробити правильні висновки з помилок минулого, аби не втратити української державності у майбутньому.

На завершення присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку.

Фото події