В Новомосковську відзначили кращих спортсменів та їх тренерів за високі спортивні досягнення за підсумками 2018 року

Вже стало доброю традицією щороку за підсумками року відзначати кращих спортсменів та їх тренерів за високі спортивні досягнення.

Сьогодні, 28 грудня, у приміщенні виконкому зібралися переможці та призери змагань різного рівня як з олімпійських, так і з неолімпійських видів спорту. З вітальним словом до присутніх звернулись секретар міської ради Сергій Горошко і голова комісії міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста Олексій Фрейдін. Кращих спортсменів та їх тренерів за високі спортивні досягнення було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Довідка: Для підготовки резерву збірних команд міста та області працює 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, в яких культивується 10 відділень з видів спорту з них 9 олімпійських, працюють 29 тренерів (з них 18 штатних) і підвищують свою спортивну майстерність 902 дитини.

Серед тренерського складу 3 заслужених тренера України (веслування академічне, бокс, баскетбол), 1 майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, 2 майстри спорту міжнародного класу України (кікбоксинг та веслування академічне).

Найвище досягнення цього року – бронзова нагорода Чемпіонату Світу та Європи серед молоді (U-23) з веслування на байдарках і каное. У складі молодіжної національної збірної команди України вихованець відділення веслування на байдарках і каное Новомосковської комплексної ДЮСШ Даниленко Дмитро виборов бронзову нагороду у класі човнів байдарка К4 на дистанції 500 м, залишивши позаду досвідчених спортсменів.

Протягом 2018 року тренерським складом підготовлено:

7 КМС (бокс – 2 чол., кікбоксинг – 2 чол., веслування академічне – 1 чол., акробатичний рок-н-рол – 2 чол.);

1 МСМКУ (веслування на байдарках і каное);

- бронзовий призер чемпіонату Європи та Світу – 1 чол. (веслування на байдарках і каное);

- переможці Кубка Світу – 2 чол. (кікбоксинг);

- срібні призери чемпіонату Європи – 2 чол. (кіокушинкай карате);

- чемпіони України – 12 чол.; - призери Чемпіонату України – 31 чол.

Фото події