Відбувся особистий прийом громадян міським Головою

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів Новомосковська міський Голова Віктор Літвіщенко провів черговий особистий прийом громадян, який відбувся 24 лютого 2020 року.

Спектр проблем, з якими новомосковці йдуть до керівника міста, дуже широкий. Вони звертаються за допомогою до влади з питань, які їх турбують. Це ремонт житла, будівництво, комунальні труднощі, надання допомоги на лікування, черги на житло, опалення, земельні відносини, скарги на сусідів, правопорушення, задоволення пільг і інше.

За результатами прийому усі питання, з якими громадяни звернулися до міського Голови, взято на контроль та надано відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради.

Прийом міського Голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 08.00 до 17.00 год. (п’ятниця до 16.00) в каб. №1, вул. Гетьманська, 14 або за тел. 7-34-05.