Весь перелік новин

22.05.2020 Хвороба Лайма

З настанням весняно - літнього періоду збільшується ризик зараження хворобами, які передаються через укуси різноманітних комах.

Кліщі являються переносниками збудників різноманітних вірусних та бактеріальних інфекцій, в т.ч. хвороби Лайма та кліщового енцефаліту.

22.05.2020 Правила безпеки під час відпочину на природі

На вихідні сотні людей виїжджають на природу, аби відпочити від міської метушні та поласувати стравами, приготованими на мангалі або багатті. Такі поїздки допомагають відновити сили після важкого робочого тижня. Тож як подбати про те, щоб відпочинок пройшов вдало?

Відпочиваючи в лісі, на луках, біля озера, річки, не завдавайте природі шкоди, не порушуйте рівноваги, взаємозв’язків у ній.

19.05.2020 До відома новомосковців!

Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», який визначений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018 року №130, комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» має намір встановити нові тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової, послуги з постачання теплової енергії для населення, бюджетних організацій та інших споживачів.

15.05.2020 Шановні новомосковці!

Сьогодні українська спільнота відзначає День Європи. Це свято символізує співпрацю між державами, які мають спільні цінності та інтереси, і зображає прагнення до мирного співіснування та утвердження демократичних принципів.

Для нашого народу це свято має особливе значення, адже Україна є однією з країн, яка поступово рухається вперед до досягнення європейських стандартів. Саме за європейські ідеали свободи, демократії та добробуту вистояли на майданах мільйони наших співгромадян.

08.05.2020 Підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році

У травні 2020 року Пенсійний фонд України провів індексацію пенсій. У яких категорій громадян та на скільки змінилися пенсійні виплати надасть роз’яснення начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

Які категорії громадян підлягали індексації пенсій?

08.05.2020 До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами  та під час запровадження карантину в Новомосковському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з питань призначення та перерахунку пенсій.

08.05.2020 Хто з підприємців може отримати допомогу на дітей під час карантину і як її оформити

Порядок виплати цієї допомоги  затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329  «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Допомога призначається і виплачується на дітей фізичних осіб підприємців (ФОП), які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до І або ІІ групи платників єдиного податку.

05.05.2020 Соціальний захист найвразливіших категорій безробітних посилено.

Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн. Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 08.04.2020 № 217, яка набула чинності 18 квітня 2020 року.

23.04.2020 Реєстр заявок щодо участі в Програмі «Сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів міста Новомосковська на 2020 – 2023 роки» на умовах співфінансування

14.04.2020 Шановні новомосковці!
08.04.2020 Пенсійний фонд області роз’яснює актуальні питання з пенсійного забезпечення у період дії карантину

Які зміни у пенсійному забезпеченні та як працює Пенсійний фонд області у період карантину розповість начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій КОЗАК

Рішенням Уряду з 12 березня 2020 року  в Україні було запроваджено карантин через поширення такої хвороби як COVID-19, який продовжено до

03.04.2020 Шановні мешканці міста!

З 01.04.2020 року послуги з обслуговування будинків згідно з нижченаведеним переліком надає Комунальне підприємство «Новомосковськміськтранс» відповідно до Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.03.2020 року №146/0/6-20.

Тариф на обслуговування не змінився!

З усіма питаннями прохання звертатися за адресою: провулок Парковий, буд. 1.

Телефони:0666009982, 0971133854.

03.04.2020 Шановні мешканці міста!

З 01.04.2020 року послуги з обслуговування будинків згідно з нижченаведеним переліком надає Комунальне підприємство «Новомосковський Комсервіс» відповідно до Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.03.2020 року №146/0/6-20.

З усіма питаннями прохання звертатися за адресою: вулиця Паланочна, буд. 20.

Телефони: 7-72-11, 0683563802.

03.04.2020 Звіт про заходи, прийняті міською владою, щоб не допустити спалаху інфекції в місті

Станом на 03 квітня 2020 року в Новомосковську зафіксовано 3 випадки захворювання на коронавірус. Задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби міською владою прийнято ряд додаткових заходів для протистояння епідемії.

02.04.2020 КП «Новомосковськ водоканал» звертається до споживачів з проханням й надалі оплачувати рахунки за послуги водопостачання та водовідведення.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин