XI сесія VII скликання

Про децентралізацію теплопостачання в місті Новомосковську

З метою забезпечення життєдіяльності міста в осінньо-зимові періоди, враховуючи, що котельні КП «Новомосковськтеплоенерго» та їх обладнання рік вводу в експлуатацію 1971, 1974, 1985 р.р. та теплових мереж від них, які мають понаднормативний термін експлуатації (25 років), також неплатоспроможність КП «Новомосковськтеплоенерго» та ризики відключення його в будь-який момент за борги від енергоносіїв, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1687 від 08.12.2006 року та керуючись ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Програму децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську» (додаток №1).

2. Затвердити склад міжвідомчої комісії по децентралізації теплопостачання міста  Новомосковська (додаток №2).

3. Затвердити Положення про міжвідомчу комісію з реалізації Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковськ (додаток №3).

4. Міжвідомчій комісії розробити та подати на затвердження міській раді:

заходи до Програми децентралізації теплопостачання міста Новомосковська.

Термін до 01.12.17р.

5. Голові міжвідомчої комісії  створити групи для проведення опитування населення -  споживачів послуг централізованого теплопостачання в рамках реалізації Програми та організувати ефективну роботу цих груп.

Термін до15.11.17р.

6. Управлінню праці  та  соціального захисту населення (Горбач Г.М.), КП «Новомосковськтеплоенерго» (Федорченко В.А.) на підставі даних державного реєстру пільговиків та отримувачів субсидій, скласти списки  малозабезпечених сімей та мешканців міста, які користуються послугами централізованого теплопостачання та надати їх на розгляд міжвідомчої комісії по децентралізації теплопостачання міста  Новомосковська.

7. Міжвідомчій комісії на підставі списків, наданих управлінням праці та соціального захисту населення, КП «Новомосковськтеплоенерго» організувати роботу з питань визначення та подальшого затвердження  переліку малозабезпечених осіб,  які потребують встановлення приладів індивідуального опалення.

8. Зобов’язати керівників:

8.1. КП «Новомосковськтеплоенерго» (Федорченко В.А.) надавати технічні умови на від`єднання від мережі центрального теплопостачання всім заявникам, які потребують встановлення приладів індивідуального опалення згідно додатку 2;

8.2. ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» (Тарасюк В.Й.) безоплатно надавати технічні умови на встановлення індивідуального електричного  опалення,  в будинках з переобладнаними зовнішньо та внутрішньо будинковими електричними  мережами без обмежень, а в не переобладнаних врахувати технічну можливість електричних мереж. Безоплатно проводити перевірку димовентканалів та надавати акти перевірки всім заявникам, які потребують встановлення приладів індивідуального опалення.

8.3. Керівникам Новомосковський РЕМ ПАТ ДТЕК (Чистяков С.В.) (за згодою), Новомосковського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаззбут» (Гончар Т.В.) (за згодою) надавати технічні умови на встановлення приладів індивідуального опалення.

9. Директору КП «Новомосковськтеплоенерго» (Федорченко В.А.) проводити роботу з громадянами щодо вирішення ними організаційних та фінансових питань по розрахунках з підприємством.

10. Керівникам ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» (Тарасюк В.Й.) та  Новомосковський РЕМ ПАТ ДТЕК (Чистяков С.В.) (за згодою), Новомосковського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаззбут» (Гончар Т.В.) (за згодою) при наданні технічних умов та дозволів на переведення квартир на індивідуальне електричне та газове опалення, враховувати  технічну можливість збільшення енергоспоживання та газопостачання  кожного житлового будинку.

11. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) забезпечити систематичне оприлюднення  на офіційному веб-сайті міської ради та в газеті «Новомосковська правда» про хід виконання Програми  децентралізації теплопостачання в  м. Новомосковську.

12. Доручити в.о. міського голови, секретарю міської ради Горошко С.Г. звернутися до Кабінету Міністрів України,  Міністерства  регіонального розвитку та будівництва України, Дніпропетровської обласної ради, голови обласної державної адміністрації з метою виділення фінансування на реалізацію програми децентралізації теплопостачання в м. Новомосковську в частині забезпечення приладами індивідуального опалення малозабезпечених сімей та закладів соціальної сфери.

13. Координаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В., контроль на  голову постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем Лебедєва Р.Г.

Секретар міської ради                                                          С. Г. Горошко