Про деякі питання щодо надання медичної допомоги хворим з інфекційними захворюваннями на базі КНП «Новомосковська ЦМЛ»НМР»

Відповідно до Наказу МОЗ «Про затвердження Об’єму надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що повинен забезпечуватися багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування першого та другого рівня та Змін до Порядку регіоналізації перинатальної допомоги» від 19.10.2018 року № 1881, визначено об’єм, основні завдання та особливості надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги за лікарськими спеціальностями. До вимог  даного Наказу в розділі «Особливості надання медичної допомоги» багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування першого рівня, яким являється КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР», не передбачено забезпечення надання медичної допомоги у стаціонарних умовах за лікарською спеціальністю   «інфекційні хвороби».

Враховуючи трансформацію системи охорони здоров’я, керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», наказом МОЗ «Про затвердження Об’єму надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що повинен забезпечуватися багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування першого та другого рівня та Змін до Порядку регіоналізації перинатальної допомоги», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» Сіренко Н.Г.:

1.1. провести  необхідні дії щодо закриття інфекційного відділення відповідно до чинного законодавства;

1.2. забезпечити дотримання принципів інфекційного контролю з можливістю тимчасової ізоляції пацієнтів з інфекційною патологією та подальшою маршрутизацією пацієнта.

2. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на головного лікаря КНП «Новомосковська ЦМЛ»НМР» Сіренко Н.Г.,  контроль - на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

Міський Голова                                                                  В.І.ЛІТВІЩЕНКО