ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про дозвіл виключення з житлового фонду квартири 18 у житловому будинку № 31 по вул. Шевченка м. Новомосковськ

Розглянувши заяву *********** від 17.01.2019р. № Г-64 з проханням дозволити виключення з житлового фонду власної квартири *** в житловому будинку № *** по вул. ******у  м. Новомосковську Дніпропетровської області для подальшого оформлення документації на реконструкцію в нежитлове приміщення, договір купівлі-продажу вказаної квартири від 16.11.2018р., посвідчений приватним нотаріусом Новомосковського міського нотаріального округу Бака О.В., зареєстрований в реєстрі за № 3193, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно - квартиру за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. ***, будинок ***, квартира *** від 16.11.2018р. індексний номер 145606777, акт обстеження технічного стану житлової квартири *** багатоквартирного будинку № *** по вул. ******** м. Новомосковська від 15 січня 2019р. № 1, наданий  правлінням ССББ ******** м. Новомосковськ, довідку ОСББ від 27.01.2019р. № 171 про відсутність зареєстрованих осіб у житловій квартирі, яка виключається з житлового фонду, відповідно рішення ХLІV сесії Новомосковської міської ради шостого скликання від 25.03.2014р. № 1041 «Про затвердження порядку виключення з житлового фонду міста житлових будинків (житлових приміщень) для використання їх власниками в інших, не заборонених чинним законодавством цілях», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Дозволити виключення з житлового фонду житлової квартири *** в будинку  № *** по вул. **********у м. Новомосковську Дніпропетровської області (власник – ****** для подальшого оформлення реконструкції квартири під нежитлове приміщення – стоматологічний  кабінет.

2. Зобов’язати замовника – ********* відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», звернутись до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради за отриманням вихідних даних (містобудівних умов та обмежень) на проектування реконструкції приміщення в термін до 01.09.2019 року.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                     С.Г. ГОРОШКО