ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року № 926 «Деякі питання протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу», згідно рішення координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при облдержадміністрації №2 від 31.07.2012 року, на виконання рішення Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 29.05.2012 року, враховуючи кадрові зміни, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконкомі Новомосковської міської ради   (додаток 1).

2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконкомі Новомосковської міської ради (додаток 2).

3. Вважати рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №139/0/6-18 від 16 березня 2018 року «Про координаційну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради» таким, що втратило свою чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, начальника фінансового управління Т.Д. Дакову.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко