Про надання дозволу на дарування на ім’я ………, ……. р.н., житла

Розглянувши заяву ……….. про надання їй дозволу на укладення та підписання договору-дарування квартири від імені сина, …………, …….. р.н., виконавчим комітетом Новомосковської міської ради встановлено наступне:

………… має на праві приватної власності квартиру за адресою: м.Новомосковськ, вул. …….., буд…., кв. ... Він бажає подарувати на ім’я малолітнього сина ……….  вищезазначене власне житло.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, статтями 17,18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет  Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на укладення та підписання договору-дарування  квартири за адресою: м. Новомосковськ вул. …….., буд…., кв. … від імені ……., …….. р.н., його законному представнику - ………..

2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на законного представника ………., …….. р.н., ……….

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                      С.Г. ГОРОШКО