Про надання дозволу на перенесення рекламного засобу та внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 25.02.2014 р. № 189 ФОП Полоса В. М.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Полоси Володимира Миколайовича, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від  23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з проведення реконструкції на місці розташування рекламного засобу, яка зумовлює необхідність зміни місця розташування засобу, дозволити ФОП Полосі В. М. перенесення рекламного засобу типу «Білборд», S = 7,84 м² з пл. Перемоги, р – н «Меблевої фабрики» на вул. Спаська, район будинку23.

2. Робочому органу - відділу з питань інфраструктури та інвестицій внести зміни до дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 25.02.2014 р. № 189 в частині адреси місця розташування рекламного засобу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інфраструктури та інвестицій.

Міський Голова                                  В.І.ЛІТВІЩЕНКО