ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про надання дозволу на переоформлення автомобіля, виданого за рахунок коштів місцевого бюджету

На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні»,  п.16  Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006р. № 999, рішення  виконкому Новомосковської міської ради від 20.04.2018 р. № 209/0/6-18  «Про затвердження складу комісії щодо порядку забезпечення, переоформлення та вилучення автомобілів інвалідів Великої Вітчизняної війни, які придбані за рахунок коштів місцевого бюджету», керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати безоплатно у власність особі з інвалідністю внаслідок війни 1 групи  ………………,  автомобіль………,  2008 року випуску, після закінчення 10-ти річного строку експлуатації, який був отриманий за рахунок коштів місцевого бюджету.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення  м. Новомосковська (Горбач Г.М.), контроль – на  заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.).

 

В.о. міського голови, 

секретар міської ради                                                    С.Г.ГОРОШКО