ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХVII сесія VII скликання

Про надання дозволу на укладання безоплатного договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з ВП ГО «Національна Дія»

Розглянувши лист голови Новомосковського відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів війни та учасників антитерористичної операції «Національна дія»  
Котенко О.П. від 29.10.2018 р. №2757/0/1-18 щодо укладання безоплатного договору оренди нежитлового приміщення по вул. Паланочна, 23, та наданий пакет документів, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 р. № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись ст. 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на укладання безоплатного договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з Новомосковським відокремленим підрозділом Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів війни та учасників антитерористичної операції «Національна дія» на напівпідвальне приміщення, розташоване за адресою: 

вул. Паланочна, 23, площею 108,2 кв. м. Строком з 01.12.2018 р. до 31.10.2021 р.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО