ХVII сесія VII скликання

Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул. Сучкова, 50, з Вітром В.І.

Розглянувши лист Вітера В.І. від 10.09.2018 р. щодо надання в оренду нежитлового приміщення по вул. Сучкова, 50, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з Вітром Валерієм Іллічем  на приміщення, розташоване за адресою: вул. Сучкова, 50, загальною площею 25,0 кв. м. Строком з 01.12.2018 р. до 31.10.2021 р.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО