ХVIIІ сесія VII скликання

Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з КЗ «Новомосковська ЦМЛ»

Розглянувши звернення в.о. головного лікаря КЗ «Новомосковська ЦМЛ» Сіренко Н.Г. від 31.10.2018 р. № 207/2 щодо укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Новомосковська, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти пільговий договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з комунальним закладом «Новомосковська центральна міська лікарня», на приміщення загальною площею 2375,5 м2,для ведення медичної практики, терміном з 01.01.2019 р.  по 31.12.2019р., розташоване за адресами:

м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 – 2318,67 м2;

м. Новомосковськ, вул. Шевченка, 39 – 56,83 м2.

2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль - на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО