ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХVIIІ сесія VII скликання

Про надання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення, яке належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, Косяченко К.Є.

Розглянувши лист Косяченко Ксенії Едуардівни від 29.01.2019р. №90 щодо надання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень  орендованого приміщення, розташованого за адресою: пл. Героїв, буд. 8, враховуючи рішення міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ (зі змінами та доповненнями), п.31 ст. 26, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Косяченко Ксенії Едуардівні за власні кошти здійснити невід’ємні поліпшення  орендованого приміщення, яке належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, розташованого за адресою: м. Новомосковськ, пл. Героїв, буд.8.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Секретар міської ради                                                          С.Г. ГОРОШКО